Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

W ostatnią sobotę maja Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek karate zorganizował w Inowrocławiu V Mistrzostwa Karate. Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku wstąpili w 15 osobowym składzie.

W dniach 10-11 w Katowicach odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Polskiego Związku Karate.

V Mistrzostwa Powiatu Tureckiego Kyoukushin karate Już po raz piąty w 1 maja w Gimnazjum nr 1 w Turku odbyły się Powiatowo-Miejskie Mistrzostwa Kyokushin Karate w których wystartowali zawodnicy debiutujący w konkurencji kata ,kubudo i kumite.

W dniach 16 -17 kwietnia na zaproszenie klubów kyokushin w Turku i Jaraczewie sensei Bogdan Jeremicz spotkał się z członkami tych klubów i poprowadził treningi.

W ostatnią sobotę i niedzielę na Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego w hali Kłusocińskiego i Gier odbywały się jubileuszowe XXX Mistrzostwa Polski Kyokushin Karate w ramach współzawodnictwa Polskiego Związku Karate Otwarcia zawodów dokonał Dr Mieczysław Bigoszewski, Pełnomocnik Prezesa PKS.  Sędzią głównym był Andrzej Drewniak.

Najczęściej czytane

  • icon Wyniki Mistrzost Polski Zachodniej Kyokushin PFKK
  • icon Mistrzostwa Polski Zachodniej
  • Japonia o Naszym wyczynie

23 marca 2013 roku to święto karate w Malanowie, gdyż odbyły się tam  Mistrzostwa Polski Zachodniej Kyokushin, których organizatorem był Wielkopolski Klub Karate Kyokushin - Daniel Pakuła 1 kyu i Okręgowy Związek Karate w Poznaniu.

Read More

     W dniu 22 marca 2014 Wielkopolski Klub Kyokushin Karate kierowany przez Daniela Pakułę był organizatorem zawodów o zasięgu okręgowym. W zawodach startowało 211 zawodników z kilkunastu Klubów.

Read More

    Światowa Organizacja Karate w swoich mediach zamieściła relację z naszego treningu 600 metrów pod ziemią. Zachęcamy do wejścia w niżej zamieszczony link :

https://www.shinkyokushinkai.co.jp/news/polandsummertraining2022/?fbclid=IwAR0AdN3U503Ina-0zDWe-aamq4OB3hCdBoJHSARTI5fkkcF1OHegcjESFsA    

(jezeli jest problem z otwarciem, mozna go skopiować i otworzyć w przeglądarce)

Read More

Najnowsze zdjęcia

Odwiedza nas 369 gości oraz 0 użytkowników.

SPONSOR