Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

     Początek wakacji dla karateków z Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku, to tradycyjne pożegnanie sezonu, który obfitował w sukcesy i nowe doświadczenia. Tym razem zawodnicy oraz kadra trenerska ostatni trening przed dwumiesięczną przerwą od szkoły przeniosła z maty…do kopalni soli w Kłodawie 600 metrów pod ziemię .

     Zapraszamy - Turek, ulica Powstańców Wielkopolskich, czerwone drzwi, BEZPŁATNIE PRZEZ CAŁE WAKACJE, każdy wtorek godzina 17.30-18.30 , zajęcia prowadzą gościnnie najlepsi trenerzy Okręgowego Związku Karate w Poznaniu. Kickboxing, każda środa godzna 19.00 bezpłatnie cały rok.

     W dniu 4 czerwca odbyło się XXXI Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Karate Kyokushin pod patronatem Okręgowego Związku Karate w Poznaniu.

     18 zawodników otrzymało stypendia Burmistrza Turku za osiągnięte wyniki sportowe za 2021 rok.

     W dniu 21 maja w Boguszów Gorce odbył się Międzynarodowy Puchar Shinkyokushinkai Karate, w którym startowała czołówka polskich klubów wśród, której nie zabrakło zawodników z Klubu Sportów i Sztuk Walk z Turku.

Najczęściej czytane

  • icon Wyniki Mistrzost Polski Zachodniej Kyokushin PFKK
  • icon Mistrzostwa Polski Zachodniej
  • Japonia o Naszym wyczynie

23 marca 2013 roku to święto karate w Malanowie, gdyż odbyły się tam  Mistrzostwa Polski Zachodniej Kyokushin, których organizatorem był Wielkopolski Klub Karate Kyokushin - Daniel Pakuła 1 kyu i Okręgowy Związek Karate w Poznaniu.

Read More

     W dniu 22 marca 2014 Wielkopolski Klub Kyokushin Karate kierowany przez Daniela Pakułę był organizatorem zawodów o zasięgu okręgowym. W zawodach startowało 211 zawodników z kilkunastu Klubów.

Read More

    Światowa Organizacja Karate w swoich mediach zamieściła relację z naszego treningu 600 metrów pod ziemią. Zachęcamy do wejścia w niżej zamieszczony link :

https://www.shinkyokushinkai.co.jp/news/polandsummertraining2022/?fbclid=IwAR0AdN3U503Ina-0zDWe-aamq4OB3hCdBoJHSARTI5fkkcF1OHegcjESFsA    

(jezeli jest problem z otwarciem, mozna go skopiować i otworzyć w przeglądarce)

Read More

Najnowsze zdjęcia

Odwiedza nas 310 gości oraz 0 użytkowników.

SPONSOR