Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

     W dniach 11-12 luty gościliśmy w Ełeckim Klubie karate Kyokushin, gdzie zorganizowano i przeprowadzono zgrupowanie szkoleniowe dla zawodników i trenerów.

     W dniu 22 stycznia Sieradzki Klub Kyokushin Karate był organizatorem Kwalifikacji do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski PFKS.

     Wszsytkie szczegóły na zajęciach. Ilość  miejsc ograniczona. Treningi prowadzą największe legendy kyokushinkai karate, bezpośredni uczniowie sosai Oyamy. Jest to wielka okazja, że wszysycy będą w jednym miejscu.

     Ruszają zapisy na obóz letni 2022 w Międzywodziu nad Morzem Bałtyckim. Ilość miejsc ograniczona. Pokoje 2-3 osobowe z łazienkami, 150m do własnej plaży, pielęgniarka, ratownicy WOPR, egzamin na pasy, kickboxing, kyokushin karate, judo, samoobrona, Krav Maga, Akrobatyka dla odważnych, wycieczki itd. Kadra pedagogiczna i trenerska z kilkunasto letnim stażem praktycznym. Obóz zgłoszony do Kuratorium Wielkopolskiego.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA Z UWAGI NA TRANSPORT (rok temu kilka osób się nie załapało).

Najczęściej czytane

  • icon Wyniki Mistrzost Polski Zachodniej Kyokushin PFKK
  • icon Mistrzostwa Polski Zachodniej
  • Japonia o Naszym wyczynie

23 marca 2013 roku to święto karate w Malanowie, gdyż odbyły się tam  Mistrzostwa Polski Zachodniej Kyokushin, których organizatorem był Wielkopolski Klub Karate Kyokushin - Daniel Pakuła 1 kyu i Okręgowy Związek Karate w Poznaniu.

Read More

     W dniu 22 marca 2014 Wielkopolski Klub Kyokushin Karate kierowany przez Daniela Pakułę był organizatorem zawodów o zasięgu okręgowym. W zawodach startowało 211 zawodników z kilkunastu Klubów.

Read More

    Światowa Organizacja Karate w swoich mediach zamieściła relację z naszego treningu 600 metrów pod ziemią. Zachęcamy do wejścia w niżej zamieszczony link :

https://www.shinkyokushinkai.co.jp/news/polandsummertraining2022/?fbclid=IwAR0AdN3U503Ina-0zDWe-aamq4OB3hCdBoJHSARTI5fkkcF1OHegcjESFsA    

(jezeli jest problem z otwarciem, mozna go skopiować i otworzyć w przeglądarce)

Read More

Najnowsze zdjęcia

Odwiedza nas 205 gości oraz 0 użytkowników.

SPONSOR