Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

     W dniu 11 grudnia 2021 roku w tuliszkowskiej hali widowiskowo-sportowej odbyły się XX Mistrzostwa Powiatu Tureckiego Shinkyokushinkai Karate Sportów Walki.

    

11 grudnia 2021 roku godzina 11.00 rozpoczynamy. Zbiórka już od godziny 10.00, mile widziana pomoc w rozkładaniu maty 1 i 2, dekoracja sali. Rodzice mogą przebywać na sali z zachoiwaniem zasad covid 19. Dla osób z zewnątrz zakaz wstepu. Rodizce zakładają ochraniacze, wszysycy uczestnicy zostaja do końca. Pilnować kolejności walk z podziałem na wagi i wiek.

W dniu 18 grudnia 2021 w turkowskiej hali sportowej przy ul. Parkowej odbędzie się egzamin na pasy. Zczynamy punktualnie 11.00 do 13.00. Zbiórka godzina 10.45, przychodzimy w kimonach, kurtki w szatniach z uwagi na covid 19. Zapisy na zajęciach zgodnie z taryfikatorem związku (info na grupie rodziców), kolejny egzamin na obozie w Międzywodziu na początku lipca 2022.

     W ostatnią niedzielę w Kole odbył się ogólnopolski Turniej Shinkyokushinkai Karate pod patronatem Polskiego i Okręgowego Związku Karate w Poznaniu.

     Miło nam zakomunikować, że ze składek klubowych zakupiliśmy bilety na basen - bezpłatne wejście na basen zawsze w piątek do końca roku godzina 17.00 - zawsze pytaj na treningu. 

Najczęściej czytane

  • icon Wyniki Mistrzost Polski Zachodniej Kyokushin PFKK
  • icon Mistrzostwa Polski Zachodniej
  • Japonia o Naszym wyczynie

23 marca 2013 roku to święto karate w Malanowie, gdyż odbyły się tam  Mistrzostwa Polski Zachodniej Kyokushin, których organizatorem był Wielkopolski Klub Karate Kyokushin - Daniel Pakuła 1 kyu i Okręgowy Związek Karate w Poznaniu.

Read More

     W dniu 22 marca 2014 Wielkopolski Klub Kyokushin Karate kierowany przez Daniela Pakułę był organizatorem zawodów o zasięgu okręgowym. W zawodach startowało 211 zawodników z kilkunastu Klubów.

Read More

    Światowa Organizacja Karate w swoich mediach zamieściła relację z naszego treningu 600 metrów pod ziemią. Zachęcamy do wejścia w niżej zamieszczony link :

https://www.shinkyokushinkai.co.jp/news/polandsummertraining2022/?fbclid=IwAR0AdN3U503Ina-0zDWe-aamq4OB3hCdBoJHSARTI5fkkcF1OHegcjESFsA    

(jezeli jest problem z otwarciem, mozna go skopiować i otworzyć w przeglądarce)

Read More

Najnowsze zdjęcia

Odwiedza nas 200 gości oraz 0 użytkowników.

SPONSOR