Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

     W dniu 8 marca nie tylko był Dzień Kobiet ale odbyło się również spotkanie Burmistrza Turku Romualda Antosika i Przewodniczącej Rady Miasta Turku Marioli Kadrzyńskiej-Siwek z zawodnikami Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku z sekcji Shinkyokushinkai karate oraz ich rodzicami.

     Dzięki shihan Remigiuszowi Karpińskiemu 6 dan z Ełku odbyło się coroczne seminarium szkoleniowe trenerów kyokushin karate z całej Polski.

     Klub Sportów i Sztuk Walk przez okres ferii zimowych tradycyjnie wyszedł z oferta dla najmłodszych mieszkańców Turku, organizując i przeprowadzając dla nich XXV Akademię Karate Shinkyokushinkai i Sportów Walki.

     Z wielkim przytupem w nowym roku wracamy z sukcesem z Mistrzostw Polski Juniorów Shikyokushinkai WKO Japan w Mielnie, które odbyły się w 27-28.01.2023r.

      Uwaga w okresie ferii zimowych treningi grup 1 z godz. 16.30 i 2 z godz.17.30  zostaja przeniesione na godzine 18.30-19.30, a grupy III z godziny 18.30 na godzinę 19.30-21.00. Treningi kadry będą przekazywane na bieżąco w grupie Kadra Turek FB. We wszystkich zajęciach moga uczestniczyć dzieci i młodzież z poza klubu liczymy na promocję w gronie rodziny i przyjaciół.

Najczęściej czytane

  • icon Wyniki Mistrzost Polski Zachodniej Kyokushin PFKK
  • icon Mistrzostwa Polski Zachodniej
  • Japonia o Naszym wyczynie

23 marca 2013 roku to święto karate w Malanowie, gdyż odbyły się tam  Mistrzostwa Polski Zachodniej Kyokushin, których organizatorem był Wielkopolski Klub Karate Kyokushin - Daniel Pakuła 1 kyu i Okręgowy Związek Karate w Poznaniu.

Read More

     W dniu 22 marca 2014 Wielkopolski Klub Kyokushin Karate kierowany przez Daniela Pakułę był organizatorem zawodów o zasięgu okręgowym. W zawodach startowało 211 zawodników z kilkunastu Klubów.

Read More

    Światowa Organizacja Karate w swoich mediach zamieściła relację z naszego treningu 600 metrów pod ziemią. Zachęcamy do wejścia w niżej zamieszczony link :

https://www.shinkyokushinkai.co.jp/news/polandsummertraining2022/?fbclid=IwAR0AdN3U503Ina-0zDWe-aamq4OB3hCdBoJHSARTI5fkkcF1OHegcjESFsA    

(jezeli jest problem z otwarciem, mozna go skopiować i otworzyć w przeglądarce)

Read More

Najnowsze zdjęcia

Odwiedza nas 278 gości oraz 0 użytkowników.

SPONSOR