Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

     W ostatni weekend Klub Sportów i Sztuk Walk zakończył rok egzaminem szkoleniowym zwanym test kyu w Turkowskiej hali sportowej. 

Pomimo panującej pandemii grypy w Turku do egzaminu przystąpiła połowa zawodników Shinkyokushinkai karate pokonując poszczególne szczeble awansu w grupach stopni szkoleniowych określonych w wymogach Światowej Organizacji  Karate z Japonii. Blisko setka zdających przez 3 godziny musiała zaliczyć testy karate kontaktowego, testy sprawnościowe i najtrudniejszy test  20 walk od niebieskiego pasa z zawodnikami, którzy nie zdawali egzaminu. Komisję egzaminacyjną stanowili shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan, Daniel Pakuła 3 dan, Waldemar Mila 2 dan, Robert  Łajdecki 2 dan, Tomasz Stankiewicz 2 dan, Dariusz Szymczak 1 dan, na co dzień trenerzy w Turkowskim klubie. Najlepiej egzamin zaliczyli Aleksandra Figurska - zielony pas, Oliwer Stolarek zielony pas, Kacper Witkowski – żółty pas. Wszyscy zdający wrócili z tarczą i na pewno  z nowym doświadczeniem wkraczają w 2023 rok.

     Zarząd Klubu składa podziękowania wszystkim darczyńcom klubu, którzy wspierali naszych najmłodszych w 2022 roku i liczymy na więcej.

     W okresie przerwy świątecznej zmiana godzin treningów, zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w naszej szkole walki bez ławki rezerwowej, na treningi pokazowe Turek czerwone drzwi.

Najczęściej czytane

  • icon Wyniki Mistrzost Polski Zachodniej Kyokushin PFKK
  • icon Mistrzostwa Polski Zachodniej
  • Japonia o Naszym wyczynie

23 marca 2013 roku to święto karate w Malanowie, gdyż odbyły się tam  Mistrzostwa Polski Zachodniej Kyokushin, których organizatorem był Wielkopolski Klub Karate Kyokushin - Daniel Pakuła 1 kyu i Okręgowy Związek Karate w Poznaniu.

Read More

     W dniu 22 marca 2014 Wielkopolski Klub Kyokushin Karate kierowany przez Daniela Pakułę był organizatorem zawodów o zasięgu okręgowym. W zawodach startowało 211 zawodników z kilkunastu Klubów.

Read More

    Światowa Organizacja Karate w swoich mediach zamieściła relację z naszego treningu 600 metrów pod ziemią. Zachęcamy do wejścia w niżej zamieszczony link :

https://www.shinkyokushinkai.co.jp/news/polandsummertraining2022/?fbclid=IwAR0AdN3U503Ina-0zDWe-aamq4OB3hCdBoJHSARTI5fkkcF1OHegcjESFsA    

(jezeli jest problem z otwarciem, mozna go skopiować i otworzyć w przeglądarce)

Read More

SPONSOR