W dniu 8 marca nie tylko był Dzień Kobiet ale odbyło się również spotkanie Burmistrza Turku Romualda Antosika i Przewodniczącej Rady Miasta Turku Marioli Kadrzyńskiej-Siwek z zawodnikami Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku z sekcji Shinkyokushinkai karate oraz ich rodzicami.

Podczas spotkania podziękowano za osiągnięte wyniki sportowe i zdobyte tytułu mistrzowskie oraz złożono życzenia z okazji Dnia Kobiet i wręczono kwiaty od Burmistrza. Przypomnijmy zawodnicy KSiSW Turek w styczniu podczas rozgrywanych Mistrzostw Polski w Mielnie zdobyli tytuły mistrzowskie i tak Marcel Rosiak został podwójnym Mistrzem Polski, Wojciech Gadomski zdobył tytuł Mistrza i v-ce Mistrza Polski, a Aleksandra Zając brązowy medal.

   Ukoronowaniem tych sukcesów było w wywalczenie kwalifikacji do udziału w Mistrzostwach Europy na Węgrzech w 24-25 czerwca br. Przez wymienionych zawodników podczas turnieju kwalifikacyjnego w Mielcu. Wymienieni trenują od 11-13 lat pod okiem shihan Dariusza Jasiakiewicza 5 dan WKO Japan. Przypomnijmy historia klubu w Turku sięga 42 lat i trwa nadal dlatego zapraszamy do 6 sekcji klubu prowadzących zajęcia w różnych grupach wiekowych tel 693714490.